O nas

CYRKL si dává za cíl přinést kreativitu a inovace do světa nakládání s odpady. Umožňuje optimalizaci nakládání s odpady a vedlejšími produkty výroby předáváním od těch, kteří disponují k těm, kteří potřebují. Věříme v pozitivní sílu nových inovativních postupů, udržitelného podnikání a technologií a víme, že ve spojení s promyšleným business modelem může řešení přinést výhodu všem účastníkům na trhu.

Bojujeme proti absenci kreativity a nekalým obchodním praktikám na trhu s nakládáním s odpady a vedlejšími produkty výroby. Aktivně podporujeme nové přístupy a řešení využívající využití druhotných surovin.

 

 

Samotný základ položil v roce 2018 Cyril Klepek (CEO), expert na inovace specializující se na oblast Cirkulární ekonomiky. Brzy poté se k němu přidala Laura Mitroliosová z Institutu cirkulární ekonomiky (INCIEN). Společnost je ale celý ekosystém sestávající se z dalších expertů na inovace, cirkulární ekonomiku, digitální marketing a progresivního odpadového hospodářství.

Budujeme transparentnost na trhu nakládání s odpady a pro klientský přístup. Chceme, aby se vám nákupy a prodeje dělaly co nejjednodušeji. Budeme tak rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu. Napište mi přímo na cyril.klepek@cyrkl.cz

Váš CYRKL

Cyrkl w mediach